FAQ

Často kladené dotazy

 • Kde mohu koupit razítko modico®?

  Razítka modico® je možné zakoupit v síti obchodních partnerů, která v současné době obsahuje více jak 300 obchodních zastoupení po celé České republice a Slovensku. Vyplňte prosím kontaktní formulář a my vám obratem sdělíme vašeho nejbližšího certifikovaného modico® partnera.

  Jakou životnost má moje razítko modico®?

  V případě, že jsou dodržovány veškeré zásady užívání a používány originální doplňky modico®, vaše razítko má životnost až 20.000 otisků.

  Vysychá moje razítko modico®?

  Razítko obsahuje spodní krytku pouze z praktických důvodů. Slouži proti zašpinění či mechanickému proražení štočku. Při běžném použití není zapotřebí razítko uzavírat, záruka 7 let na razítkovací inkoust proti zaschnutí, díky protláčení barvy přes póry štočku je samočistící.

  Lze měnit štočet razítka modico®?

  Štoček i inkoustový polštářek lze měnit jednotlivě, navštivte prosím svého modico® partnera. Při výměně štočku doporučujeme i výměnu inkoustového polštářku, tak abyste mohli tisknout s vaším razítkem až 20.000 otisků bez nutnosti doplnění.

 • Na jakém principu funguje razítko modico®?

  V razítku modico® se skrývá jednoduché a chytré řešení. Štoček je vyráběn pouhým zábleskem na flashové technologii a následně zanechává otisk ostrý jako břitva. Štoček neboli mikroporézní guma se na místech kde text není, uzavírá. V místech, kde je text, nebo jakýkoli obrázek zůstávají póry otevřené. Tlakem na razítko protéká inkoust skrz otevřené póry a indikuje rovnoměrně inkoust na papír. Grafickým návrhem lze ovlivnit otevření či procentuální uzavření pór, proto lze razítkem modico® dokole tisknout fotografie, tenké linky, drobná písma a jakoukoli grafiku, čímž se stává vyjímečné a bezkonkurenční oproti stávajícím samonamáčecím razítkům.

  Jaké jsou výhody razítka modico®?
  • Čisté linie a elegantní design příjemný na dotek s soft-feel povrchem!
  • Na razítko modico® nemusíte čekat. Máte-li hotový grafický návrh, je váš nový pomocník hotov během 3 minut … na počkání
  • Stačí krátký přítlak a „Otisk je ostrý jako břitva!“
  • Razítko modico® umí reprodukovat stíny, tisknout fotografie, drobné písmo, tenké linky
  • Razítko modico® má praktickou spodní krytku pro přenos v kapse či kabelce, bez krytky nevysychá – zákuka 7 let proti zaschnutí
  • Neobsahuje vnitřní rotující mechanismus, nezasekává se
  • Šetří naše životní prostředí
  Jak tisknout s razítkem modico®?

  Pro otisk stačí pouze krátký přítlak, razítko indikuje barvu okamžitě. Čím déle držím razítko přitisknuté, tím více barvy teče.

Extra-web

© 2019 by Blesková razítka, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Web made Critical